قیمت غرفه سازی نمایشگاه
22
اردیبهشت

قیمت غرفه سازی نمایشگاه

قیمت غرفه سازی نمایشگاه بر اساس فاکتورهای متنوعی مشخص می‌شود. این در حالی است که با افزایش رقابت در هر نمایشگاهی، غرفه‌هایی متفاوت‌تر از همیشه، ساخته می‌شوند که توجه مخاطبین بیشتری را به خود جلب می‌کنند. طبق تحقیقات میدانی که در نمایشگاه‌های مختلف برگزار شده است، ثابت شده است که یک طراحی جذاب نقش مهمی در جذب اولیه مخاطب دارد.

برنامه‌های جذاب مانند صفحه نمایش لمسی، ویدئوهای ساخته شده، هدایای نمایشگاهی و… در کنار طراحی اصولی کمک می‌کنند تا افراد زمان بیشتری را به یک بخش اختصاص دهند و در نتیجه این امر کارشناسان و مسئولین حاضر در نمایشگاه فرصت بیشتری دارند تا برای معرفی خدمات و برند اقدام کنند و ماحصل تمامی نکات گفته شده، می‌تواند بازخورد بهتر از نمایشگاه باشد.

جهت استعلام قیمت غرفه سازی نمایشگاه با ما در تماس باشید.

۰۲۱-۸۸۶۶۳۲۶۳

قیمت غرفه سازی نمایشگاه به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که ذکر شد، ساخت یک غرفه زیبا و خلاقانه می‌تواند در نتیجه‌ای که از نمایشگاه می‌گیرید، تاثیر مهمی بگذارد. اما مانند هر نوع خدمات دیگری، در این بازار هم تنوع قیمتی زیادی مشاهده می‌شود و شما به عنوان کارفرما باید با فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت هستند، آشنا شوید.

  • استفاده از تکنولوژی‌های روز: یکی از عواملی است که در قیمت غرفه سازی نمایشگاه تاثیر دارد و یک مجموعه خوب، از جدیدترین تکنولوژی‌ها و راهکارها برای ساخت استفاده می‌کند و از ترندهای جدید جهانی مطلع است که آنها را هم در بخش طراحی و هم در بخش اجرای پروژه به کار می‌گیرد. در نتیجه این امر شما غرفه‌ای چشمگیر و متفاوت خواهید داشت که نسبت به سایر رقبا برتر بوده و به خوبی می‌تواند نظر مخاطبین را به خود جلب کند. چرا که عموما بازدیدکنندگان جلب طراحی‌هایی می‌شوند که متفاوت بوده و دارای نوآوری هستند. از این رو همگام بودن با جدیدترین شیوه‌های طراحی و اجرا و استفاده از تکنولوژی‌های روز به شما کمک می‌کند تا بیشتر دیده شوید و نتیجه بهتری از شرکت در یک رویداد تخصصی بگیرید.
  • متریال خوب: برای اجرا نیاز است تا از متریال با کیفیت بالا استفاده شود، در واقع بخش مهم قیمت غرفه سازی نمایشگاه به مواد و متریالی بستگی دارد که برای ساخت به کار می‌روند. هیچ کسی دوست ندارد در وسط نمایشگاه بخشی از دکور فرو بریزد و یا ظاهر آشفته و مخدوش شود. بر این اساس باید توجه داشته باشید که هر ارزانی، بی دلیل نیست و شما به عنوان کارفرما در این بخش باید هوشمندانه عمل کنید تا نتیجه خوبی از کار بگیرید.
  • تیم کارآزموده: یک غرفه سازی موفق حاصل تلاش یک تیم است که متشکل از مهندسان و استادکاران حرفه‌ای است. بسیاری از افرادی که تازه وارد بازار شده‌اند، بدون اطلاع دقیق از پستی‌ها و بلندی‌ها و چالش‌هایی که در این مسیر برای آنها پیش می‌آید، قیمت غرفه سازی نمایشگاه بسیار نکته مهمی است به طوری که سعی دارند تا با قیمت‌هایی بسیار پایین‌تر از قیمت معمول بازار، پروژه‌ها را دریافت کنند. اما به عنوان کارفرما باید توجه داشته باشید مجموعه‌هایی که دارای سال‌ها سابقه درخشان و پروژه‌های اجرا شده زیادی هستند، مبلغی واقع بینانه و با در نظر گرفتن تمامی ویژگی‌ها به شما ارائه خواهند کرد.

ویژگی‌های یک غرفه نمایشگاهی خوب

به طور کلی دو فاکتور هستند که باید در یک غرفه سازی به آنها توجه داشته باشید. گزینه اول طراحی خوب و گزینه دوم اجرای مناسب است. توجه به این نکته مهم است که هر کدام از موارد ذکر شده بدون دیگری، ارزشی نخواهند داشت. در واقع شما برای موفقیت در یک رویداد و در بین انبوهی از رقبا که باید توجه مخاطبین و بازدیدکنندگان را به خود جلب کنید، نیاز به یک طراحی زبا برای فضای خود دارید.

در مورد قیمت غرفه سازی نمایشگاه این طراحی باید منحصر به فرد و خلاقانه باشد، ویژگی‌های برند شما از جمله رنگ و شخصیت و هدف آن را شامل شود و برای هر بخشی از فضا یک هدف مشخص داشته باشد و بر اساس فعالیت‌هایی که قرار است شما در نمایشگاه انجام دهید، طراحی مناسب را انجام دهد. اما حتی اگر بهترین طراحی هم انجام شود اما در بخش اجرا به خوبی عمل نشود، هیچ کدام از فاکتورهای ذکر شده اهمیت نخواهند داشت. شما نیاز به مجری دارید که طرح‌ها را همانگونه که نیاز است اجرا کند. بر این اساس باید یک اجرای تمیز و اصولی داشته باشید که با استفاده از متریال مناسب انجام شده و کیفیت و مقاومت مناسبی دارد و از همه مهم‌تر در زمان تعیین شده نمایشگاه برای غرفه‌سازی، تمامی مراحل سر موقع انجام بگیرند.

یک غرفه سازی حرفه ای داشته باشید

هر مجموعه و برندی که در یک نمایشگاه تخصصی یا عمومی شرکت می‌کند هدف معرفی خود به مشتریان بالقوه، برند سازی و یا فروش خدمات و محصولات بیشتر را دارد. یک طراحی خوب به شما کمک می‌کند تا در تمامی اهداف موفق‌تر عمل کنید. در هر فضایی که یک رویداد برگزار می‌شود، مجموعه‌های بسیاری نیز شرکت می‌کنند که به نوعی رقیب شما در گرفتن توجه مشتریان هستند و با توجه به فضای رقابتی که ایجاد می‌شود، شما نیاز به برگ برنده‌ای دارید که بتوانید توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کنید. همین امر است که قیمت غرفه سازی نمایشگاه را مهم می‌کند.

با این وجود آیا آماده اید تا در دریای شلوغ غرفه داران خودنمایی کنید و در هر نمایشگاه سر و صدا ایجاد کنید؟ برای این امر نیاز به یک مجری خوب دارید که در کنار طراحی چشمگیر، اجرای خوبی هم برای پروژه شما داشته باشد. شرکت مهندسی فراز گستر آمود با سال‌ها فعالیت حرفه‌ای و صدها پروژه موفق آماده است تا به شما در این امر کمک کند تا بتوانید در هر نمایشگاه به خوبی بدرخشید. لذا در ادامه این مبحث می‌توانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت غرفه سازی نمایشگاه، از طریق شماره زیر با ما در تماس باشید.

۰۲۱-۸۸۶۶۳۲۶۳