بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ
29
خرداد

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ مخفف  کامپیوتر و تجارت الکترونیک ۴ الی ۷ تیر ماه و در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. بزرگترین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر در آسیا است که یکی از بهترین آن ها بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ است. فستیوال الکترونیک و کامپیوتر ایران، نمایشگاه پیشرو تجارت الکترونیک در این صنعت و یک پلت فرم عالی برای غرفه داران برای ارتباط با تجارت جهانی است.

تجهیزات الکترونیک پرکاربردترین نوع تجهیزات در جهان است تقریباً هیچ کشوری نیست که به تولید و خرید و فروش این تجهیزات نپردازد. به همین دلیل است که در دهه‌های اخیر به نمایش گذاشتن این نوع لوازم بیشتر انجام میشود.

طیف گسترده ای از محصولات الکترونیکی مانند: لوازم الکترونیکی پوشیدنی، چاپ سه بعدی، فناوری بدون سرنشین، محصولات سمعی و بصری، لوازم الکترونیکی مارک دار، حفاظت از محیط زیست، i-World، بسته بندی و طراحی، سیستم های ناوبری، اختراعات نوآورانه، مخابراتی و … هستند.

در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ چه می‌گذرد؟

در نمایشگاه الکامپ الکترونیک و کامپیوتر انواع تجهیزات الکترونیکی از جمله کامپیوتر، گوشی لوازم خانگی و غیره به نمایش گذاشته می‌شود. بازدید از این نمایشگاه معمولاً برای عموم آزاد است. این نمایشگاه سالانه معمولاً در تابستان برگزار می‌شود. هر کشوری می‌کوشد، پیشرفت خود را در تولید قطعات الکترونیکی به نمایش بگذارد. در این میان کشور ما نیز با افزایش کارخانه های مختلف و برگزاری نمایشگاه های داخلی و بین‌المللی پا به این عرصه میگذارد. پیشرفت در این زمینه می‌تواند به پیشرفت بخش‌های مختلف از جمله توسعه اقتصادی کشورها نیز کمک کند.

افراد می‌توانند تجهیزات الکترونیکی مختلف را در نمایشگاه الکامپ ببینند. کارشناسان این رویداد درباره کارکرد فناوری های الکترونیکی مختلف به شما توضیح می‌دهند. آن‌ها ابهامات مختلف شما را با توجه به تخصصی که دارند حل می‌کنند. برای کمک گرفتن از آن‌ها نیاز به هیچ هزینه ای نیست. معمولاً جدیدترین نوع هر فناوری با توجه به ملاک‌های مختلف در نظر گرفته می‌شود. به این ترتیب دوستداران تجهیزات الکترونیکی در شاخه های متفاوت می توانند از تجهیزات دیدن کنند. بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و کامپیوتر و تجارت الکترونیک یکی از پربازدیدترین نمایشگاه های سال شد. این نمایشگاه در دهه اخیر باعث روی آوردن بسیاری از افراد به تجهیزات الکترونیک از جهت فروش و خرید شده است. شما نیز می‌توانید از این نمایشگاه در جهت رفع نیازهای خود استفاده کنید.

مزایای شرکت در نمایشگاه الکامپ

دستگاه های الکترونیکی گاهی دستگاه‌های تلفن همراه هستند، سرعت توسعه بسیار قوی است و عملکردها متنوع‌تر هستند. اکنون که چرخه عمر محصول شروع به کوتاه‌تر و کوتاه‌تر شدن می‌کند، هر دو یا سه ماه یکبار تبلیغ می‌کنیم تا توجه خریداران را به خود جلب کنیم. گنجانده شده در این نمایشگاه می تواند به طور مستقیم به توسعه کشور کمک کند. حتی محصولات جهان و بازار ویژه برای بهبود محتوای فنی محصولات عالی است.

بهبود صادرات و تضمین آن در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ عالی بود. صنعت الکترونیک یک صنعت ارز خارجی در مقیاس بزرگ صادرات محور در کشور است. صادرات صنعتی بیشتر محصولات با تکنولوژی بالا، به ویژه تجهیزات مخابراتی، نیمه هادی ها و محصولات کامپیوتری می‌باشد.

ایران منبع و مقصد اصلی تجارت الکترونیک بسیاری از کشورها است. قطعات مختلف تقریباً سه چهارم صادرات محصولات الکترونیکی ایران را تشکیل می دهند و بیشتر آنها برای پردازش و تولید دوباره به تولیدی های مختلف صادر می شوند. با محصولات تمام شده، حدود یک چهارم صادرات تهران را محصولات الکترونیکی تشکیل می دهند که بیشتر آنها لوازم الکترونیکی سرگرمی خانگی، مانند تجهیزات مختلف کامپیوتری و تجهیزات مخابراتی است.

اکثر تولیدکنندگان کشور در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، تجهیزات تولید را به نمایندگی های مخصوص خود منتقل کردند تا هزینه ها را کاهش دهند. دفتر تهران در درجه اول مسئول تحقیق و توسعه است، برای برنامه ریزی و توسعه، مدیریت، تدارکات، پشتیبانی محصول و بازاریابی.  به لطف تقاضای مستمر، صادرات الکترونیک ایران همواره پایدار است. صادرات محصولات الکترونیکی ما به کشورهای اطراف عملکرد خوبی داشته است و صادرات به عراق و تاجیکستان به رشد خود ادامه داده است.

محدوده فعالیت بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

 1. فضای نمایشگاه الکامپ : چاپ سه بعدی محصولات سمعی و بصری. محصولات الکترونیکی کودک; قسمت های اصلی؛ محصولات تصویربرداری دیجیتال؛ برای حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی؛ تجهیزات الکتریکی؛ قطعات الکترونیکی و فناوری؛ شرکت خدمات تولیدی محصولات الکترونیکی بازی; پسندیدن؛ محصولات الکترونیکی مراقبت های بهداشتی؛ لوازم خانگی؛ به جهان من؛ الکترونیک خودرو و سیستم های ناوبری؛ اتوماسیون اداری و تجهیزات؛ طراحی بسته بندی؛ الکترونیک شخصی؛ میوه اوراق بهادار; محصولات مخابراتی؛ تست و صدور گواهینامه خدمات تجاری؛ لوازم الکترونیکی پوشیدنی؛ بی سیم و ارتباط.
 2. ۲. منطقه اطلاعات بین المللی (ICT ) اپلیکیشن ابری و موبایلی؛ لوازم جانبی کامپیوتر؛ بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک؛ تدارکات الکترونیکی و فناوری خرده فروشی؛ راه حل های سرور و خدمات برون سپاری فناوری اطلاعات؛ گوشی های هوشمند و تبلت؛ ، به مرکز داده ها؛ خدمات شغلی؛ فناوری بی سیم
 3. ۳. سایر: دنیای ارگانیک، انجمن های OTC مانند داروهای تجویزی، انجمن ها، سازمان ها، رسانه های تجاری، ارائه دهندگان خدمات و فناوری اطلاعات.

مجموعه مختصری از تجهیزات الکترونیکی

 • لوازم خانگی
  مانند اجاق گاز، یخچال، اجاق مایکروویو، همزن برقی
 • لوازم الکترونیکی خانگی،
  به عنوان مثال تلفن، کامپیوتر
 • متر دیجیتال،
  به عنوان مثال، دماسنج، تب و فشار خون
 • ابزار قدرت
 • دستگاه های نظارت و کنترل، دستگاه های کنترل گرمایش
 • اسباب بازی های برقی یا باتری دار یا قابل شارژ
 • وسایل نور
 • لامپ ها و مجموعه های نور (به استثنای لامپ های رشته ای و هالوژن)،
  به عنوان مثال لامپ های کم مصرف و فلورسنت، لامپ های LED

نمایشگاه الکامپ

تجهیزات الکترونیکی یکی از پرکاربردترین تجهیزات عصر نوین هستند. در دهه‌های اخیر نمایشگاهی تحت عنوان نمایشگاه الکامپ به وجود آورده است. در سال ۱۴۰۱ نیز شاهد برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و کامپیوتر و تجارت الکترونیک بودیم. طبق روال سالهای گذشته در این رویداد نیز تجهیزات الکترونیکی مختلف که غالباً شامل گوشی، لوازم الکترونیکی منزل و کامپیوتر بودند دیده می‌شد. کاربران از این رویداد به عنوان یکی از شاخص ترین گردهمایی های تجهیزات الکترونیکی در سال‌های اخیر یاد کردند .در میان کاربران ایرانی، بازدید کننده‌های خارجی نیز دیده می‌شدند. این افراد به جهت علاقه مندی به تجهیزات الکترونیکی توسعه یافته و غالباً در جهت خرید و فروش آنها در این رویداد حاضر باشند.

سوال متداول

هر ساله نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر و تجارت الکترونیک در چه تاریخی برگذار می‌شود؟

این رویداد هز ساله معلوما در تابستان برگذار می‌گردد.

 

جهت درخواست ساخت غرفه با بهترین کیفیتی و بهترین قیمت در سریع ترین زمان ممکن با ما در ارتباط باشید

 

۰۲۱-۸۸۶۶۳۲۶۳ – ساخت غرفه