بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی
20
خرداد

بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی

بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی مجموعه ای خواهد بود که بتواند نیازهای شما و برند شما را درک کند و با ترکیب آنها با مهارت و هنر، یک طراحی خوب ارائه دهد و در نهایت با به کار گیری متریال خوب و استادکاران حرفه ای، نتیجه طراحی شده را به مرحله عمل رسانده و آن را اجرا کند.

برای هر کسب و کاری، چه بزرگ و یا چه کوچک، نمایشگاه و صحنه نمایشگاه تجاری فرصتی عالی برای ایجاد آگاهی از برند و ملاقات با مشتریان احتمالی است. چه یک کهنه کار در این زمینه باشید یا مجموعه ای مبتدی باشید، در نهایت دوست دارید تا از سایر رقبا و همکاران متمایز و متفاوت به نظر برسید. با این حال، جلب توجه مخاطب هدف شما خیلی قبل از شروع نمایشگاه شروع می شود که در واقع با طراحی غرفه نمایشگاهی شما شروع می شود.

در هر نمایشگاهی هزاران بازدید کننده از کنار غرفه نمایشگاه تجاری شما عبور خواهند کرد. جلب توجه آنها نقطه کلیدی است. اما چطور می توانید مطمئن شوید که طراحی غرفه شما در یک نمایشگاه چشم نواز است و برای مخاطبین دعوت کننده به نظر می رسد؟ برای این امر نکاتی وجود دارد که در ادامه این متن به معرفی آنها خواهیم پرداخت تا بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی به راحتی بتوانیم را انتخاب نمایید.

ویژگی های یک غرفه جذاب چیست؟

همانطور که در بخش قبلی به معرفی ویژگی های بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی پرداختیم، باید بدانیم که چنین مجموعه ای باید بتواند نتیجه کاری خوب و منحصر به فرد را با استفاده از ویژگی هایی برای افزودن جذابیت به غرفه ادغام کند تا نتیجه ای کارآمد بسازد. اما چطور می توان یک غرفه سازی نمایشگاهی خاص و جذاب داشت؟ در ادامه به معرفی برخی نکات مهم در این زمینه خواهیم پرداخت.

 1. مکان مناسب را انتخاب کنید

  یک قدم قبل از غرفه سازی، انتخاب مکان مناسب است. اکنون که تصمیم گرفتید در یک نمایشگاه تجاری یا رویداد مهم شرکت کنید، زمان امضای قراردادها و انتخاب مکان غرفه است. هر فروشنده ای برای بهترین نقطه در نمایشگاه تجاری رقابت می کند. هدف شماره یک شما برای نمایشگاه، هدایت ترافیک به غرفه خود و ایجاد سرنخ های ورودی است. مکان نامناسب غرفه شما می تواند عدم موفقیت استراتژی بازاریابی نمایشگاه تجاری شما را به همراه داشته باشد. اگر مکان غرفه شما غیر قابل دسترس در نظر گرفته شود، شانسی برای ارتباط با مخاطبان هدف خود نخواهید داشت. از انتخاب فضایی در بخش پشتی نمایشگاه خودداری کنید. پس شما باید مطمئن شوید که غرفه شما در یک منطقه پر رفت و آمد است.
  در صورت امکان، فضای غرفه ای را در نزدیکی ورودی انتخاب کنید که از درهای باز شونده قابل مشاهده باشد. اگر نمی توانید یک فضای نزدیک در رفت و آمد را داشته باشید، برای اینتخاب بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی گزینه بعدی این است که در نزدیکی سرویس بهداشتی یا محل غذا خوردن باشید. شما می خواهید در یک تقاطع شلوغ قرار بگیرید که می دانید شرکت کنندگان به احتمال زیاد به غرفه شما دسترسی دارند.

 2. از فضا بهترین بهره را ببرید

  کلید طراحی یک فضای نمایشگاهی موفق، استفاده بهینه از آن است. اندازه در هنگام خرید غرفه نمایشگاه اهمیت دارد. بسیاری از مردم فکر می کنند بزرگتر همیشه بهتر است، اما گاهی اوقات فضای کوچکتر همان چیزی است که شما نیاز دارید. یک فضای پلان طبقه باز را انتخاب کنید که به شرکت کنندگان اجازه دهد آزادانه در سراسر فضا بدون احساس تنگناهراسی پرسه بزنند. در عین حال به نوع کار و حوزه فعالیت خود هم توجه داشته باشید. غرفه ای که بیش از حد بزرگ باشد، خالی به نظر می رسد و می تواند خود حتی عاملی برای دافعه مخاطب ایجاد کند.

 3. رنگ مناسب را انتخاب کنید

  این بخشی است که باید به عهده شرکت مورد نظر خود بسپارید، با این حال مهم است بدانید که انتخاب رنگ غرفه شما می تواند به متمایز کردن شما از سایرین کمک کند. کسب‌وکارهایی که در نمایشگاه‌های تجاری موفق هستند، معمولاً از رنگ‌های نمایشگر پررنگ و روشن استفاده می‌کنند. به یاد داشته باشید، بهترین انتخاب رنگ توجه شرکت کنندگان را به خود جلب می کند، جرقه گفتگو را برمی انگیزد، بازدیدکننده را به مشتری تبدیل می کند.

 4. به برند خود وفادار باشید

  از دیگر فاکتورهای مهم برای انتخاب بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی این است که به خاطر داشته باشید که همواره یکی از اهداف شرکت در هر رویدادی، معرفی برند است. پس اولین اولویت هنگام ایجاد طراحی غرفه خود آن است که به این فکر کنید که چگونه می خواهید تصویر برند خود را در ذهن مخاطب شکل دهید. یک غرفه نمایشگاهی که به خوبی طراحی شده باشد باید نمایانگر بصری برند شما باشد. شرکت کنندگان باید بتوانند هویت برند، شخصیت و محصول شما را از دور تشخیص دهند. این امر موجب می شود در یک سالن نمایشگاهی با هزاران نفر، هدف شما این است که خود را از رقبای خود متمایز کنید. یک تم را انتخاب کنید و با آن اجرا کنید. این بخش سرگرم کننده یک سازمان دهنده رویداد است زیرا باید خلاق باشید و خارج از چارچوب فکر کنید. موضوع شما باید بسط هویت برند شما باشد. در این بخش می توانید به شرکت غرفه ساز خود توضیحات لازم را بدهید تا بهترین گزینه را بر حسب نیازهای شما طراحی کنند.

بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی

بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی بسیار مهم است به طور خلاصه می توان گفت برای اینکه بتوانید در یک نمایشگاه به موفقیت دست پیدا کنید، نیاز دارید تا غرفه ای خوب و زیبا بسازید تا بتوانید افرادی که تحت عنوان بازدیدکننده از جلوی غرفه شما عبور می کنند را جذب کنید و در مرحله بعدی به مشتری تبدیل کنید. در این راه روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها هم بهره بگیرید. از جمله این روش ها می توان به استفاده از فضاهای باز و مطبوع برای ایجاد حس وسعت و باز بودن اشاره کرد. به این ترتیب که مخاطبین احساس راحتی برای عبور و ورود به غرفه خواهند داشت و ممکن است در این عبور، کارشناسان شما بتوانند فرصتی برای صحبت با آنان پیدا کنند، بخش از فعالیت های غرفه شما نظر آنها را جلب کند و یا جذب یکی از محصولات شما شوند.

برای اینکه بتوانید جذابیت بیشتری هم ایجاد کنید، یکی از راه ها آن است که تا حد امکان از نور طبیعی برای ایجاد فضایی روشن و جذاب استفاده کنید. همچنین پیشنهاد می شود مبلمان و دکوراسیونی را انتخاب کنید که مدرن و شیک باشد تا حس خوبی به مخاطب منتفل کند. اما شما باید در عین حال، و به جز توجه به ظواهر و زیبایی، از فناوری برای ایجاد تجربیات تعاملی و جذاب برای بازدیدکنندگان استفاده کنید.

در مرحله آخر باید اطمینان حاصل کنید که غرفه شما در یک نمایشگاه دارای کارکنان خوبی است که در نقش نمایندگان آگاه حاضر می شوند و رفتاری دوستانه و در عین حال مودبانه دارند و می توانند به سوالات پاسخ دهند و اطلاعاتی مفید در مورد شرکت یا محصول شما ارائه دهند. با رعایت این نکات، می توانید غرفه ای مدرن بسازید که به شما کمک می کند تا از رقبا متمایز شوید و در نمایشگاه بعدی توجه خود را به خود جلب کنید.

اما برای شمایی که به دنبال انتخاب بهترین مجموعه و سپردن صفر تا صد کارها به آنها هستید، بهتر است بدانید که یک غرفه سازی خوب شامل درک نیازهای شما، طراحی بر اساس نیازها و دغدغه های شما و اجرای عالی و بی نقص است که تمامی موارد ذکر شده را شما می توانید در شرکت مهندسی فراز گستر آمود برای انتخاب بهترین شرکت ساخت غرفه نمایشگاهی به دست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با ما در تماس باشید.

۰۲۱-۸۸۶۶۳۲۶۳